Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipdona Behluli
  • Vendlindja:
  • Mushtisht 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  41

Shqipdona Behluli është këngëtare e njohur. Eshte marre me aktivitete të ndryshme dhe është pjesë e shoqëris kulturore artistike "Jehona"-Therandë. Eshtë vajza e vëllaut të Shyhrete Behlulit. Shkollën e mesme e kreu në Therandë në gjimnazin "Jeta Re" më 2008. Shqipdona u martua vitin e kaluar dhe tani jeton ne Itali.

Në vitin 2012, Shqipdona Behluli publikon albumin "Nuse Ne Gurbet".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  sakii    NEXOS    Elelsa  

Komente

2Lajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Shqipdona Behluli »


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet