Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dona Janova & Pimi Janova - Pasuria E Babes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Pasuria E Babes" kënduar nga Dona Janova & Pimi Janova.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Pasuria E Babes".

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN
Dona Janova & Pimi Janova
Publikimi: 19/12/2022
Teksti: Besim Bunjaku
00:00 Pasuria E Babes
02:22 A Po Vjen Per Feste Te Na
05:03 Po Ku Je O Vlella Ylli I Kesaj Bote
Muzika: Kenga 1 & 2: Drinor Zymberi
Orkestrimi: Rekord StudioDona Janova & Pimi Janova - Pasuria E Babes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasuria E Babes".
3. Video është e këngës "Pasuria E Babes", por nuk këndohet nga Dona Janova & Pimi Janova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Dona Janova:


Komente 0