Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Kujton Baba I Lules Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


moj lule uskanes jo(2)
kur dole a qave jo(2)
qava si nuk qava jo(2)
prej babes u ndava jo(2)

moj lule uskanes hane jo(2)
kur dole a qave jo(2)
qava si nuk qava jo(2)
prej nanes u ndava jo(2)

mos qaj lule mos ki dert(2)
nan ke lan e non ke gjet(2)
os i ti bojsh vjehres sajgi(2)
dot jesh nouse birinxhi (2)


Ky tekst u dërgua nga Dido

Shqipe Abazi - Kujton Baba I Lules
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujton Baba I Lules".
3. Video është e këngës "Kujton Baba I Lules", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0