Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Këngën Që Ty Ta Këndova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  84

Degjoje kete keng qe un po e kendoj
Qe zemra po me digjet flak .
e syte me lotoj ti e humbe dhe e vrave
tonen dashuri dhe per ket
tradhti fajtor je ti
Ne fillim un te tregova
Qe pa mua smundesh t´jetosh
e tasht esht shum von qe ta kuptosh

Reff [2x]:
Sishte hera par qe M´tradhtove
Sishte hera par qe M´lendove
Por kjo dot jet Hera fundit
qe dhimbje mshkaktove

Kur ta kujtosh ti diten qe u njohe me mua
Dot qmendesh nga gezimi
Por von e ke kuptuar
Kur ta kujtosh ndarjen me muaa
Veten do ta mallkosh
para menej dot perulesh
por qdo gje esht e kot
Ti zemren mua ma theve por von e kuptove
Qe sbashku me mua dhe veten lendove

Reff [4x]:
Sishte hera par qe m´tradhtove
Sishte hera par qe m´lendove
Por kjo0 dot jet hera Fundit
Qe dhimbje M´shkaktove


Ky tekst u dërgua nga  Antoneta   MrTinusheShqipe Abazi
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/04/2016


Shqipe Abazi - Këngën Që Ty Ta Këndova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngën Që Ty Ta Këndova".
3. Video është e këngës "Këngën Që Ty Ta Këndova", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 1