Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Shqipe Abazi - I Pa Bes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

21/02/2013

2013-02-21T20:04:12+00:00Pse po me pyet
ti mir e din se si ndihem
ah sa shum te kam dasht
t´gjitha i humbe per nje qast
ah sa shum te kam dasht
t´gjitha i humbe per nje qast

Me the se per ty un jam jeta
me the se per ty jam e verteta
un ti dhash buzet ti mi helomve
ti dhash te dy syt ti mi verbove

Me the se per ty un jam jeta
me the se per ty jam e verteta
un ti dhash buzet ti mi helomve
ti dhash te dy syt ti mi verbove
iii pa beeess

Let jet e fundit qe te shoh une kta dy syt
sa i pa bes e i pa shpirt paske qen dhe se kam dit
sa i pa bes e i pa shpirt paske qen dhe se kam dit

Me the se per ty un jam jeta
me the se per ty jam e verteta
un ti dhash buzet ti mi helomve
ti dhash te dy syt ti mi verbove

Me the se per ty un jam jeta
me the se per ty jam e verteta
un ti dhash buzet ti mi helomve
ti dhash te dy syt ti mi verbove
iii pa beeess

Me the se per ty un jam jeta
me the se per ty jam e verteta
un ti dhash buzet ti mi helomve
ti dhash te dy syt ti mi verbove

Me the se per ty un jam jeta
me the se per ty jam e verteta
un ti dhash buzet ti mi helomve
ti dhash te dy syt ti mi verbove
iii pa beeess

iii pa beeeesss.


Ky tekst u dërgua nga  egzona
Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet