Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Eja Eja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Deri kur t'jetoj pa ty
ah ky mall m'dogji n'shpirt
s'kam as fuqi t'jetoj
deri kur plaget ti sheroj......2x

Ref:
aaaaaa aaaaa aaaa
ku je ti ku humbe
ejaejaeja sa ma shpejt
se pa ty un dua te vdes

eja eja eja sa ma shpejt
se pa ty un dua te vdes.

Pse s'me prite me gjat
pse s'me the dhe nji fjal
ndoshta jeten ke ndryshu
dikend tjeter don me martu......2x

Ref:
aaaa aaaaa aaa
ku je ti ku humbe
ejaejaeja sa ma shpejt
se pa ty dua te vdes..

muzika....

ejaejaeja sa ma shpejt
se pa ty un dua te vdes......2x


Ky tekst u dërgua nga Lina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipe Abazi - Eja Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Eja".
3. Video është e këngës "Eja Eja", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0