Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Shqipe Abazi & Taulant Bajraliu - Kengen Qe Ty Ta Kendova  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/12/2018

2018-12-23T14:02:18+00:00

Më Shumë Nga

Taulant BajraliuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kengen Qe Ty Ta Kendova" kënduar nga Shqipe Abazi & Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shqipe Abazi & Taulant Bajraliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet