Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Kastrati - Kur Do Të Vijë Ajo Ditë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ndalem e pys veten
Vall a t'ka zan gjumi
Vall kur do t'i vije
Kesaj nate fundi

Vall kur do t'i vije
Kesaj nate fundi

Ref...x2
Kur do t'vij ajo dit
T'i largoj lotet nga syt
Te t'shtrengoj ne perqafim
T'i shoh syt e tu plot gezim

E ta shuaj niher mallin tim

N'vendin ton te vjeter
E di se me pret
Ah kjo nat e gjat
M'u ba njiqin vjet

Ah kjo nat e gjat
M'u ba njiqin vjet

Ref...x2
Kur do t'vij ajo dit
T'i largoj lotet nga syt
Te t'shtrengoj ne perqafim
T'i shoh syt e tu plot gezim

E ta shuaj niher mallin tim


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shqipe Kastrati - Kur Do Të Vijë Ajo Ditë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Do Të Vijë Ajo Ditë".
3. Video është e këngës "Kur Do Të Vijë Ajo Ditë", por nuk këndohet nga Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Kastrati:


Komente 0