Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Kastrati - Do Ta Them Ne Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nese sonte del me mua
Nje gje dije mir
Perveç meje dike tjeter
Nuk guxon me e thirr

A do t'jesh vetem i imi
Mua me trego
Perveç meje dike tjeter
Mos e dashuno

Ref...
Herdokur ket zemren time
Dikuj do t'ja jap
Por s'kam qejf qe dashuria
Me zgjat veç nje nat

Herdokur ket zemren time
Dikush do ta ket
Por s'kam qejf qe te pendohem
Sa te jet kjo jet

Nese sonte del me mua
Do ta them ne sy
Je i pari dhe i vetmi
Qe me ke pelqy

A do t'jesh vetem i imi
Mua me trego
Perveç meje dike tjeter
Mos e dashuno

Ref...
Herdokur ket zemren time
Dikuj do t'ja jap
Por s'kam qejf qe dashuria
Me zgjat veç nje nat

Herdokur ket zemren time
Dikush do ta ket
Por s'kam qejf qe te pendohem
Sa te jet kjo jet

...

Ref...
Herdokur ket zemren time
Dikuj do t'ja jap
Por s'kam qejf qe dashuria
Me zgjat veç nje nat

Herdokur ket zemren time
Dikush do ta ket
Por s'kam qejf qe te pendohem
Sa te jet kjo jet


Ky tekst u dërgua nga  ritA   arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipe Kastrati - Do Ta Them Ne Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Them Ne Sy".
3. Video është e këngës "Do Ta Them Ne Sy", por nuk këndohet nga Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Kastrati:


Komente 0