Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Kastrati - Kur E Pashe Djalin Te Shkolla Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
O kur e pash oj nane
At djalin te shkolla

Ooo at djalin te shkolla

O ja e morra oj nane
Ja desh u tranova

Ooo ja desh u tranova

II
O kur e pash oj nane
At djalin ne qytete

Ooo at djalin ne qytete

O ja e morra oj nane
Ja desh me lan mente

Ooo ja desh me lan mente

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2008


Shqipe Kastrati - Kur E Pashe Djalin Te Shkolla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur E Pashe Djalin Te Shkolla".
3. Video është e këngës "Kur E Pashe Djalin Te Shkolla", por nuk këndohet nga Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Kastrati:


Komente 0