Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shqipe Kastrati - Pse Nuk Erdhe Mram

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Nuk Erdhe Mram".
3. Video është e këngës "Pse Nuk Erdhe Mram", por nuk këndohet nga Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shqipe Kastrati - Pse Nuk Erdhe Mram  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Hite Popullore"

Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Ref...
Pse nuk erdhe sonte t'rrim mas darke
Kisha qejf me ty me pi nji kafe
Kisha qejf me ty me pi nji kafe
Me t'i than or djal nja dy tri llafe

Vet ma ke dhan besen moj Zake
Vet ma ke dhan besen
Se do t'bojm fejesen moj Zake
Se do t'bojm fejesen

Ref...
Pse nuk erdhe mram te rrim mas darke
Kisha qejf me ty me pi nji kafe
Kisha qejf me ty me pi nji kafe
Me t'i than mor djal nja dy tri llafe

Vet ma ke dhan besen moj Zake
Vet ma ke dhan besen
Qe do t'bojm martesen moj Zake
Qe do t'bojm martesen

Ref...
Pse nuk erdhe mram te rrim mas darke
Kisha qejf me ty me pi nji kafe
Kisha qejf me ty me pi nji kafe
Me t'i than or djal nja dy tri llafe


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shqipe Kastrati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet