Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Kastrati - Djalë E Vajzë Dorë Për Dore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Djem e vajza dore per dore
Lidhin jeten bashkeshortore
Shok e shoqe,pleq e te ri
ti urojm sot qiftit te ri
Shok e shoqe
pleq e te ri
i urojm sot qiftit te ri

Sa ka deti uje e rere
Gezime paqit ju gjithmon
Sa ka mali gure shkembinj
Paqit gjithmon lumturin

Shoke ne pune e shoke ne jete
njani tjetrin zgjidhni vet
sa ka mali gur shkembinje
paqit gjithmon lumturi............


Ky tekst u dërgua nga buqe


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipe Kastrati - Djalë E Vajzë Dorë Për Dore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djalë E Vajzë Dorë Për Dore".
3. Video është e këngës "Djalë E Vajzë Dorë Për Dore", por nuk këndohet nga Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Kastrati:


Komente 0