Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Kastrati - Ke Shkallët E Tujonit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ke shkallet e tujonit mi mome
Ke shkallet e tujonit

S'kam ç'i bej xhanonit mi mome
E vogel me je x2

Pushkes ç'i dul flaka mi mome
Pushkes ç'i dul flaka

Shalova nga braka mi mome
E vogel me je x2

Keto plaget e mija e mjera
Keto plaget e mija

I kom nga dashnija mi mome
E vogel me je x2

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 23/08/2011


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Kastrati:


Komente 0


Shqipe Kastrati - Ke Shkallët E Tujonit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Shkallët E Tujonit".
3. Video është e këngës "Ke Shkallët E Tujonit", por nuk këndohet nga Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.