Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Kastrati - Hajde Hajde O Djal I Ri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde hajde o djal i ri
Po kam frik nga kjo dashni
Hajde hajde o djal i ri
Si po shkon hallin s'e di

O si po shkon kjo pune s'e di
Na morri ne qafe kjo dashuni
O po kam frike nga kjo dashuni
Si t'ja bej hallin s'e di

Mbeta vetem o ne vetmi
Na morri ne qafe kjo largesi
Mbeta vetem o ne vetmi
Na morri ne qafe kjo dashuni

Na morri ne qafe kjo largesi
Na morri ne qafe kjo dashuni
E si t'ja bej hallin s'e di
Na morri ne qafe kjo dashuni


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipe Kastrati - Hajde Hajde O Djal I Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde O Djal I Ri".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde O Djal I Ri", por nuk këndohet nga Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Kastrati:


Komente 0