Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Kastrati - Me Shikon Me Buze Ne Gaz Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ç’më shikon me buzë në gaz
Sikur don me folë me mu’.
I: Unë me ty moj s’do të flas, o moj xhan
Nuk po mundem me duru’. :I

Kur të pashë moj tu kalu’
Gërshetat për bukuri.
Ç’më pikllu’n dy sytë e tuj, o moj xhan
Ç’më ke prekë në dashuri!

Flokët mi ke thurr gërshetë
Si kunorë lule me ar.
Askërkush moj s’t’i gërget
Një petrit, një djalë beqar.


Shqipe Kastrati - Me Shikon Me Buze Ne Gaz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shikon Me Buze Ne Gaz".
3. Video është e këngës "Me Shikon Me Buze Ne Gaz", por nuk këndohet nga Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Kastrati:


Komente 0