Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Krivenjeva - Qysh Me T'thane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur une jam pran teje djal me mbush me dashni s kisha dasht me shume perj zotit veq me kan bash ne te dy shume shpesh mate dy tri here kete fjal ty me ta than frigohem se t rritet menja e pastaj behem shum pishman qysh me te than s po di o djal kur edi qe skam gyxim sme takon me te than e para te takon ty hajt behu trim ooo te takon ty hajt behu trim 2x

numeroj oret per qdo dite mezi pres une ty me te pa stili yt me ka ba per veti edhe ne zemer me ka pushtu nje deshire te dy e kemi pse o djal sme thu ti mu 2x qysh me te than spo di o djal kur e di qe skam guxim sme takon mete thane e para te takon ty hajt behu trim oooo te takon ty hajt behu trim


Ky tekst u dërgua nga X Personi

Shqipe Krivenjeva - Qysh Me T'thane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qysh Me T'thane".
3. Video është e këngës "Qysh Me T'thane", por nuk këndohet nga Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Krivenjeva:


Komente 0