Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Krivenjeva & Lum Fejzullahu - Fundi Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  12

Se C'me qesht lodhur shpirti vetmia mka tret
Du mej dhan FUND ksaj jete asgje nuk me ka mbet..
Lum:
Mke prit me vite e vite me u kthy bashk me jetu
tkam dhan fjal e shum premtime sa shum kam gabu

Sot ti ben dasem t'madhe me krushq e me tupana
Pse kaq shum me lendove vall a thu qka te bana
Tkam dasht me shum se veten ..pa ty e urrej dhe jeten
Me qenien time tbetohem se ky esht FUNDI IM ..

X2:Lumi
Nuk paska qen e shkruar njeri tjetrit me i taku
duhet me u pajtu me fatin jeta duhet me vazhdu
Sod un e mallkoj veten e mallkoj fatin tim ta dish se ky fund i yti esht fillimi fundit tim ..

Tkam dasht me shum se veten pa ty e urrej dhe jeten
Me qenien time te betohem ky esht FUNDI IM
Prano urimet e mia edhe pse rinin ma humbe ,
Dije qe pa fund tkam dashur edhe prap te du

2x
Nuk paska qen e shkruar njeri tjetrit me i taku
Duhet me u pajtu me fatin jeta duhet me vazhdu


Ky tekst u dërgua nga  arianaa16Shqipe Krivenjeva
Featuring: Lum Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/11/2010
Video Produksioni: Pinkmoon Creative


Shqipe Krivenjeva & Lum Fejzullahu - Fundi Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fundi Im".
3. Video është e këngës "Fundi Im", por nuk këndohet nga Shqipe Krivenjeva & Lum Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Krivenjeva:


Komente 3