Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Krivenjeva - Lamtumir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Jam e humbur e pa fat dashuria ktu e pat lamtumir te uroj zemer jet te gjat
Net te gjata e pa shpres qenka shkruar vetem vdes dashuri shpejt ke lindur shpejt po vdes...

Reff:2
Zoti e ka shkru o pa ty me jetu Zoti e ka shkru kaq me qen per mu e per ty ndoshta fillon jet e re nuk do te harroj deri sat hy ne dhe...

Buzt e tua si harroj qaj me lot e i kujtoj vet me le pa faj a ku dot shkoj si dy syt ty te kam rujt nuk e di se qysh ke mujt ke vendos per jet mem lan me vujttt..

Reff:2
Zoti e ka shkru o pa ty me jetu Zoti e ka shkru kaq me qen per mu e per ty ndoshta fillon jet e re nuk do te harroj deri sat hy ne dhe...


Ky tekst u dërgua nga Linda Durim

Shqipe Krivenjeva - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Krivenjeva:


Komente 1