Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Krivenjeva - Synet E Bojm Djalin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ofof djali nanes thot nana tuj qajt
Shyqyr qe e mrrina ket dit me e ban
O fatgzim I babes trim baba te ka
Shyqyr qe mrrina ty synet met ban

REF
synete bajm djalin
tupanat ushtojn
marshallah o vlla
motrat po i knojn
miq e shok po vijn
hajde ne kater ane
dajallaret nipin
synet po e bajn

miq e shok po vijn
hajde ne kater ane
dajallaret nipin
synet po e bajn

II
Lum e e lum bajn motrat
per vellaun e vet
te dojm shum o vella
e tkem per hasret

lum daja per nipin
sa fort kokan gzu
me euro e franga
e paskan neru e

REF
synete bajm djalin
tupanat ushtojn
marshallah o vlla
motrat po i knojn
miq e shok po vijn
hajde ne kater ane
dajallaret nipin
synet po e bajn

miq e shok po vijn
hajde ne kater ane
dajallaret nipin
synet po e bajn


Ky tekst u dërgua nga Gentiana

Shqipe Krivenjeva - Synet E Bojm Djalin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Synet E Bojm Djalin".
3. Video është e këngës "Synet E Bojm Djalin", por nuk këndohet nga Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Krivenjeva:


Komente 0