Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Krivenjeva - Dashurija Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

pa ty jam e rizireje ton
dhimbjen time nuk e duroj
dashuria ime lamtumir te
them zemra e plagosur me
ty nuk te len dashuria
ime me lamtumir te them
zemra e plagosur me ty
nuk te len

ref 2x
di ku larg dashuria
jon dashuri qe smund
di te jeton shkoj shum
larg larg pa pafunci
lamtumir o jet lamtumir
o shpirt

loti im pikllon se ty nuk
te kam zemra nuk re se ti
me ke mar dashuria ime
lamtumir te them zemra e
plagosur me ty nuk do len
dashuria ime lamtumir te
them zemra e plagosur
me ty nuk te len

ref 4x
diku larg dashuria jon
dashuri qe smunt di te jeton
shkoj shum larg larg pa panfunci
lamtumir o jet lamtumir o shpirt

Ky tekst u dërgua nga LindabershaPublikimi: 18/05/2013


Shqipe Krivenjeva - Dashurija Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashurija Ime".
3. Video është e këngës "Dashurija Ime", por nuk këndohet nga Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Krivenjeva:


Komente 0