Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Krivanjeva - Djalë Se Kupton Ç'është Dashuria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ref.2X
Dikur me thoje shum te dua
Me fjal te embla me vrave mua
Sa intriganti ti u tregove
Duke me puthur ti me mashtrove

Ref.
Djal se kupton c'esht dashuria
Te vrafshin mor tmirat e mija
Lutjet e tua skan me vler
Kerkon tme puthesh prap dhe njeher

Ref.
Ti se kupton c'esht dashuria
Me trathtove sikur femija
Lutjet e tua skan me vler
Kerkon tme puthesh prap dhe njeher

Ref.2X
Ta fala zemren dashurin
ti ma shkatrrove mua rinin
e po ta dish na doli boja
per ne dy mor mbaroi loja

Ref,
Djal se kupton c'esht dashuria
te vrafshin mor tmirat e miija
Lutjet e tua skane me vler
Keron tme puthesh prap dhe njeher

Ref.
Ti se kupton c'esht dashuria
Me trathtove sikur femija
Lutjet e tua skan me vler
kerkon tme puthesh prap dhe njeher


Ky tekst u dërgua nga Donika

Shqipe Krivanjeva - Djalë Se Kupton Ç'është Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djalë Se Kupton Ç'është Dashuria".
3. Video është e këngës "Djalë Se Kupton Ç'është Dashuria", por nuk këndohet nga Shqipe Krivanjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Krivenjeva:


Komente 0