A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Shqipe - Janari


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/01/2019

2019-01-10T20:30:06

Verse I:

Nuk ju besoj ma
Per ty qa jan tu fol
Po du me t'pa
Me rrena ma jam lodh

Bridge:

Dyshimet bin posht
kur shihem sy me sy
Qdo dit e ftoht
e ftoht esht pa ty

2x Chorus:

Se veq ti ma nxen janarin
Prekjet tua 'dhezin zjarrin
Mrena, mrena, mrena meje
ka shum dashni afer teje

Verse II:

Ma nuk duroj dot
me ni kush qa thot
e nese ti don
ju jep ti fund sot

Bridge:

Dyshimet bin posht
kur shihem sy me sy
Qdo dit e ftoht
e ftoht esht pa ty

2x Chorus:

Se veq ti ma nxen janarin
Prekjet tua 'dhezin zjarrin
Mrena, mrena, mrena meje
ka shum dashni afer teje

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019