A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shqip-e

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Shqip-e is a singer of Pop music. Më datë 10 Janar 2019, Shqipe publikon videoklipin "Janari"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Katrin

Diellza Ibishi

Neshi Cakolli

Jola

Enkeleda Dervishi

Erza

Eli Qorri

Dea Strica

Irida Pojani

Ervisa


Tags: Shqip-E, Shqipe

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019