Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiponjat - Cdo Dite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/04/2009

2009-04-22T19:37:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cdo Dite" kënduar nga Shqiponjat.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shqiponjat i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shqiponjat:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet