Më mbaj mend (për 1 muaj)Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Shqiponjat - Qy Cka Po Ndodh  (Feat. Big Zata)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/04/2009

2009-04-22T19:37:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qy Cka Po Ndodh" kënduar nga Shqiponjat.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shqiponjat:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet