Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiponjat - Afera  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/07/2016

2016-07-20T19:30:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Afera" kënduar nga Shqiponjat.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shqiponjat i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shqiponjat:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet