Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shqipri Kelmendi - Dashuria E Vertet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria E Vertet".
3. Video është e këngës "Dashuria E Vertet", por nuk këndohet nga Shqipri Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shqipri Kelmendi - Dashuria E Vertet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/12/2013

2013-12-26T20:24:58+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuria E Vertet" kënduar nga Shqipri Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Valbona Spahiu - Dashuria E Vertet

Edhe kur t`Martohesh ti mu mos M`harro
Edhe kur t`Martohesh ti mu mos M`harro
Se edhe kur te plakesh ti , zemra ime
Prap te Doon..
Se edhe kur te plakesh ti , zemra ime
Prap te Doon..

Se Dashnija e Vertet, Asnjeher gjate nuk jeton
Mes Luleve Del naj Therr edhe zemren ta pervlon
Se Dashnija e Vertet, Asnjeher gjate nuk jeton
Mes Luleve Del naj Therr edhe zemren ta pervlon

E di qe S`pajtohesh ti me tjeter dashni
E di qe S`pajtohesh ti me tjeter dashni
Por mos e mundo ti veten se n`dor t`huj
nuk Mbahet zi..
Por mos e mundo ti veten se n`dor t`huj
nuk Mbahet zi..

Se Dashnija e Vertet, Asnjeher gjate nuk jeton
Mes Luleve Del naj Therr edhe zemren ta pervlon
Se Dashnija e Vertet, Asnjeher gjate nuk jeton
Mes Luleve Del naj Therr edhe zemren ta pervlon

Se Dashnija e Vertet, Asnjeher gjate nuk jeton
Mes Luleve Del naj Therr edhe zemren ta pervlon
Se Dashnija e Vertet, Asnjeher gjate nuk jeton
Mes Luleve Del naj Therr edhe zemren ta pervlon

Drilon Berisha - Dashuria E Vertet

sante po me dheb ky shpir
ME PASKE DASHT VEQ PER
NJE DIT PER NJE DIT E JO ME TEPER TI KESHTU E KE ZAKON VEQ NJE NUK TE MJAFTON VEQ ME NJA SE KALON JETEN
.,.,.,.,.,.,..,,,,,,,,
PASKAM QEN NJERI PA FAT NUK
TE NJOHA PAK ME GJAT
PASKAM QEN NJERI PA SHPRES
QE FILLIM TE ZURA BES....
XXXXXXXXXXXXXXXXX
UNE JETOJ PER DASHURI KURSE TI VEQ SOT PER NESER DASHURIA E VERTET PERTY E KA HUBUR ADRESEN UNE JETOJ PER DASHURI KURSE TI VEQ SOT PER NESER DASHURIA E VERET PER TY E KA HUMB ADRESEN
Më Shumë Këngë Nga Shqipri Kelmendi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë