Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shqipri Kelmendi - Jalla Mor Bylbyl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jalla Mor Bylbyl".
3. Video është e këngës "Jalla Mor Bylbyl", por nuk këndohet nga Shqipri Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shqipri Kelmendi - Jalla Mor Bylbyl Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Orkestrimi:

Vedat Lushtaku

Këngë e albumit:

"Live 2015"

Komente

Asnjë Koment

22/06/2015

2015-06-22T14:40:21+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jalla Mor Bylbyl" kënduar nga Shqipri Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN

Orkestrimi: Vedat Lushtaku
Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Arif Dushaj & Perlat Sheqeri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ARIF :jalla mor bylbylo qe po knon N"GJAKOV 2x
oh mka marr malli vec me ty me fol 2x per vella te sy zezes dhe perpjete oiiiiih o gjermani
jalla mor bylbylo qe po knon ne tropoj 2x o mka marr malli du met fol me goj, oh mka marr malli du met fol me goj per me vlla te sy zezes e perpjete oiiiih oo gjermanii
oooooo jalla mor bylbylo qe po knon N:TIRAN 2x o mka marr malli vec per zanin tan 2x per me vlla tesy zezez e perpjete oooiiih o gjermani opaaMë Shumë Këngë Nga Shqipri Kelmendi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë