Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shqipri Kelmendi - Mire Se Erdhe Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mire Se Erdhe Nuse".
3. Video është e këngës "Mire Se Erdhe Nuse", por nuk këndohet nga Shqipri Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shqipri Kelmendi - Mire Se Erdhe Nuse Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2016"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2016

2016-11-30T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mire Se Erdhe Nuse" kënduar nga Shqipri Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Motrat Mustafa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

do cingare erdh naj kalli
muhabetin nuk naj nali
na dha miku kafe caj
per hajr nusen sot ja u ban

do cingare erdh naj kalli
muhabetin nuk naj nali
na dha miku kafe caj
per hajr nusen sot ja u ban

REF
cato defa bija
shkyni krej me dore
kur te na zhdrype nusja
e t'hyj ne oborre

mire se erdhe nuse¨
cate kange me ja nis
naj heshove konakun
oxhakun e shpise

II
pa drejt nuses nuk ja bajn
punte e shpise krejt nuk ja lajna
nime asht e deres huje
por esht bija e dikuj

pa drejt nuses nuk ja bajn
punte e shpise krejt nuk ja lajna
nime asht e deres huje
por esht bija e dikuj

REF
cato defa bija
shkyni krej me dore
kur te na zhdrype nusja
e t'hyj ne oborre

mire se erdhe nuse¨
cate kange me ja nis
naj heshove konakun
oxhakun e shpiseMë Shumë Këngë Nga Shqipri Kelmendi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë