Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shqiprim Sylejmani - Lamtumir O Lamtumir

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir O Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir O Lamtumir", por nuk këndohet nga Shqiprim Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shqiprim Sylejmani - Lamtumir O Lamtumir  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/04/2013

2013-04-24T08:03:23+00:00(1)
Nuk je ma ne zemren time harroj ti ato takime nuk dot jem bashk ne ket jet ti per mua ma ke vdek
Nuk je ma ne zemren time harroj ti ato takime nuk dot jem bashk ne ket jet ti per mua ma ke vdekReffreni ...

Lamtumir o Lamtumir shko me kend ti ke deshir mos ti sho syt un kurr para meje nderto mur
Lamtumir o Lamtumir shko me kend ti ke deshir mos ti sho syt un kurr para meje nderto mur

(2)
Ti me vrave shpirt e zemer harro ti mem thirr ne emer shko e gjej me mir nje tjeter harro ti dashnin e vjeter
Ti me vrave shpirt e zemer harro ti mem thirr ne emer shko e gjej me mir nje tjeter harro ti dashnin e vjeter

Reffreni ...

Lamtumir o Lamtumir shko me kend ti ke deshir mos ti sho syt un kurr para meje nderto mur
Lamtumir o Lamtumir shko me kend ti ke deshir mos ti sho syt un kurr para meje nderto mur .


Ky tekst u dërgua nga Neel
Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet