Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiprim Sylejmani - Po Thote Vllau Jone Jam I Pasur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ohhhooooooo
Po thot vllau jone jam i pasur
O nuk martohna pa bo darsum

2x
Ooo Pa bo darsum me Tupana
ooo se i ri ma nuk bana

Kalleni qika kalleniiiiii

Oo po thot vllau jon jom i rie
Oo nuk martohna pa shoqnie
Oo pa shoqnie e pa jarana
oo se i rie ma nuk Bohna
oo pa shoqnie e pa jarana
oo se i rie ma nuk bohnaaa....


Ky tekst u dërgua nga  k1nnGz

Shqiprim Sylejmani - Po Thote Vllau Jone Jam I Pasur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Thote Vllau Jone Jam I Pasur".
3. Video është e këngës "Po Thote Vllau Jone Jam I Pasur", por nuk këndohet nga Shqiprim Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:


Komente 0