Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiprim Sylejmani - Digju Kallu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


qenkja vyshkur karajfili plot me er nuk kendojkan me bilbilat si athehere zemren time se gezon as kjo pranver as kjo pranver.

ref.
digju kallu zemra ime ajo shkoj ena kan mbetur veq kujtime(2x)

te gjith takime po i pres un me trishtim , ndoshta vdekja po epret tash shpirtin tim kush pran teje zavendeson tash vendim ah tash vendim tim

ref.
digju kallu zemra ime ajo shkoj ena kan mbetur veq kujtime

digju kallu zemra ime ajo shkoj ena kan mbetur veq kujtime

digju kallu zemra ime ajo shkoj ena kan mbetur veq kujtime

Ky teskt esht derguar nga Anita Thaqi


Ky tekst u dërgua nga Anita Thaqi

Shqiprim Sylejmani - Digju Kallu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digju Kallu".
3. Video është e këngës "Digju Kallu", por nuk këndohet nga Shqiprim Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:


Komente 0