Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiprim Sylejmani - S'e Di Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

boll se jam lodh me kto ide
me ke shti pa dasht me u deh
se dii ku je
tkom lyp edhe pse ti e ke ngu
i ke lan me fol per mu
a thu a mke dasht najher ti muu

ref : x2
se do te dua un perjet
nuk jena bashk kujtim mke mbet
hala pot ndjej se di ku je se di ku je se di ku je

tii je tu ba kishe spom njeh
si perpara sot nuk je
me ty u kryyy
jo mu se qashtu un nuk jam msu
jena dasht loja skam lu
e ti si motii ke ndryshu

ref : x2
se do te dua un perjet
nuk jena bashk kujtim mke mbet
hala pot ndjej se di ku je se di ku je se di ku je


Ky tekst u dërgua nga Qlirim Hadergjonaj

Shqiprim Sylejmani - S'e Di Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'e Di Ku Je".
3. Video është e këngës "S'e Di Ku Je", por nuk këndohet nga Shqiprim Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:


Komente 0