Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiprim Sylejmani - Loqka Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti se ke dit sa pata dashni per ty moj
Prej se ke ik ma kto sy nuk jam ngu me gjum
Gaboj e m'hupi e as gajle nuk e ka moj
Sigurt nje dit pishman ke mi ra

REF.:
Krejt qka ta do loqka
Zemra esht e jotja
O leta din krejt bota
Per ty pi shum gota

Mir e ke dit qe je e vetmja per mu nbot
Boll jan munu per ty krejt ishte e kot
Krejt shokt me pysin sonte kush shoqron
Ju them vetem jam ment te ti i kam

REF.:
Krejt qka ta don loqka
Zemra esht e jotja
O leta din krejt bota
Per ty pi shum gota


Ky tekst u dërgua nga Fortesa

Shqiprim Sylejmani - Loqka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loqka".
3. Video është e këngës "Loqka", por nuk këndohet nga Shqiprim Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:


Komente 0