Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shqiprim Sylejmani - A Me T'prit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me T'prit".
3. Video është e këngës "A Me T'prit", por nuk këndohet nga Shqiprim Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shqiprim Sylejmani - A Me T'prit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

08/05/2018

2018-05-08T16:00:06+00:00A me the me te prit a me te prit
Sa shume Gabova
per nje dite
per nje dite
Jo nuk Ndryshova

Ti ke dasht veq me lujt hej
Me me lane me prite
A me ke dasht a veq lujte
a bane me dite

ti per tjeret ndryshove
ti per qdo dite
e per mua harrove pse

A me the met prit
a me te prit
Sa shume Gabova
per nje dite
per nje dite
Jo nuk Ndryshova


Ti ke dasht veq me lujt hej
Me me lane me prite
A me ke dasht a veq lujte
a bane me dite

A me the met prit
a me te prit
Sa shume Gabova
per nje dite
per nje dite
Jo nuk Ndryshova


Ky tekst u dërgua nga Bahri Trena
Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet