Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shqiprim Sylejmani - Pa Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Fat".
3. Video është e këngës "Pa Fat", por nuk këndohet nga Shqiprim Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shqiprim Sylejmani - Pa Fat  (Feat. Albina Burrniku)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/11/2018

2018-11-22T16:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Fat" kënduar nga Shqiprim Sylejmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shqiprim Sylejmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Esmeralda - Pa Fat

pse nuk me zgjidhje tjeter
pse bllokove kte kryeveper
pse vec pak vemendje
ti nuk ma dhe

pse u lidhe me inatin
e lendove te pafaten
zemren teme shpove
ti o me gjemb

pse kerkush sme dashti
pse kerkush sme dashti
ashtu sic dashurova unnnn

pse e le mekatin
pse e le mekatin
me e djeg kyt shpirt
me e ba shkrum

pse ma vodhe te verteten
genjeve shkove me nje tjeter
e me thoje mua te dashuroj

po ta kishe tfort ti ndjenjen
nuk do ma tradhtoje zemren
zdo mendoje me mlendu

pse kerkush sme dashti
pse kerkush sme dashti
ashtu sic dashurova unnnn

pse e le mekatin
pse e le mekatin
me e djeg kyt shpirt
me e ba shkrum

Nexhat Osmani - Pa Fat

Nuk du me pas
edhe nje dat
ce me kujton
se jam pa fat

dhe pse bashk
nuk mund te jem
dhe pse bashk
nuk mund te jem
sdu takime
ma te kem

Jo pse sdua te takoj
por pse ndarjen se duroj

II
Nuk du me pas
nje nate ma shume
ce kto kujtime
te m'lan pa gjum

dhe pse bashk
nuk mund te jem
dhe pse bashk
nuk mund te jem
sdu takime
ma te kem

Jo pse sdua te takoj
por pse ndarjen se duroj

Ardi Rexhepi - Pa Fat

Jam i Pa Shpres e i pa fat
ajo qe Mka dasht s'mka ngat
e veshtir pa ty qenka jeta e shkret
dora jote me sme prek, dora jote me sme
prek
ah vuaj qe atehere kur ishim bashk
sa te deshta nuk te thash sa te thash

ref:
Ditet spo kalojn pa ty
zemer njemij her jam thye
pse nuk te bjen ndermend
1 her mem thirr a e din
sa kishe ba mir

Ditet spo kalojn pa te pa
zemer nje mije her jam vra
mos harro se qfar me pate than
sa te jem gjalle nuk muj met lan

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë