A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Shqiprim Sylejmani - Knojna Me Shuplak


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/08/2019

2019-08-09T13:04:35

Këngë e albumit:

"Live 2019"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Knojna Me Shuplak" kënduar nga Shqiprim Sylejmani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Knojna Me Shuplak".


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Labi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Knojna me shuplak
knojna me shuplak
knojna me shuplak
Knojna me shuplak

E martuam vllaun sonte
spaska pas sefa
E martuam vllaun sonte
do ta kallzim flakë

Knojna me shuplak
knojna me shuplak
knojna me shuplak
Knojna me shuplak


Po vallzojna sonte per ma t'mirin vlla 2xMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019