Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shqiprim Sylejmani - Emrin Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emrin Dashuri".
3. Video është e këngës "Emrin Dashuri", por nuk këndohet nga Shqiprim Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shqiprim Sylejmani - Emrin Dashuri  (Feat. Emin Tafa)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Video Produksioni:

RGB Entertainment

Produksioni:

Agon Neziri

Komente

Asnjë Koment

14/02/2020

2020-02-14T13:00:03+00:00Emin:Time zemer ta kam than
Je e imja pergjithmon
Se veq ti je dashuri
Te dua shpirti im

Shqiprim:Jeten time ta kam fal
Zemra ime te kam xhan
Lumturin ti per mu
Zemren ma ke marr ti mu

Emin:Mbrenda zemres jeton ti
Je e vetmja dashuri
Duhemi un edhe tiii
Ti mban emrin dashurii

Shqiprim:Mbrenda zemres jeton tii
Je e vetmja dashurii
Duhemi une dhe tii
Ti mban emrin dashuriii

Emin:Cdo mengjes kur zgjohemm
Emrin tend therras
Dashuriaa imee
Me jepp frym cdo çast

Shqiprim:Mua me fal jete
Me fal lumturi
Gjithmon zemren timee
Jeton tii

Ref:
Emin:Mbrenda zemres jeton tiii
Je e vetmja dashurii
Duhemi un dhe tii
Ti mban emrin dashuri

Shqiprim:Mbrenda zemres jeton tiii
Je e vetmja dashuriii
Duhemi un dhe ti
Ti mban emrin dashuri

Emin: Mbrenda zemres jeton tii
Shqiprim:Je e vetmja dashurii
Emin: Duhemi un dhe tii
Shqiprim:Ti mban dashurii

Video Produksioni: RGB Entertainment
Produksioni: Agon Neziri

Ky tekst u dërgua nga Derguar nga:Evliana Shabani
Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë