Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiprim Sylejmani - C'ka M'ka Bo Dashuria Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qa mka bo dashuria
Mka dermu e m'ka ra zia
Pse nuk flen zemra ime?
Po rrin zgjuar ne kujtime?
Fati smë do mu
At që deshta m'ka harru

Reff
Si kandili tretem un
Dashuria ska qee ruN
Jet o Jet o shum e ron
Ajo shkoj me tjeter koond

Nuk kam besu që nuk t'sho mo
Më mungon te kam një
Ti shpesh n'onderr me shqetson
E me thoon Pse s'dashuron?
O fati smë dO mu...
At qe deshta mka harru...

Reff
Si kandili tretem un
Dashuria ska qee ruN
Jet o Jet o shum e ron
Ajo shkoj me tjeter koond


Shqiprim Sylejmani - C'ka M'ka Bo Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'ka M'ka Bo Dashuria".
3. Video është e këngës "C'ka M'ka Bo Dashuria", por nuk këndohet nga Shqiprim Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:


Komente 0