Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiprim Sylejmani - Kete Nate Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Edhe tash ne ket dhome
E kujtoj ftyren tende
Plote gezim
Eshte terr dhe kam frike
Un per tyy
Shpirti immm ku je tiiiiiii

Ref:
Edhe ne ket nate
Ti sme len rahat
Zemra ime eshte e pafat
Edhe ne ket nate
Me lote te kerkoj
Se vetem ty ty te dashuroj
Edhe ne ket nateee ahh ahhhhh (2x)

Ti me vjen per cdo nate
N mendjen timee
Skam fuqii te largoj
Edhe pse tash ketoo
Jane veq kujtimee
Pse po vuan zemra imee

Ref:
Edhe ne ket nate
Ti sme len rahat
Zemra ime eshte e pafat
Edhe ne ket nate
Me lote te kerkoj
Se vetem ty ty te dashuroj
Edhe ne ket nateee ahh ahhhhh (2x)


Shqiprim Sylejmani - Kete Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kete Nate".
3. Video është e këngës "Kete Nate", por nuk këndohet nga Shqiprim Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:


Komente 0