Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  200
 • Emri i Vërtetë:
 • Tamara Marthe
 • Vendlindja:
 • Trappes 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Shy'm është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Tamara Marthe, better known as Shy'm, is a French singer. She released her first album, "Mes fantaisies", in 2006 and has since released three more albums. She is one of the most successful French singers of the 21st century, with three Platinum albums, including her number-one 2012 album, Caméléon. Both in 2012 and 2013 she received the NRJ Music Award for Francophone Female Artist of the Year. Tamara Marthe was born on 28 November 1985 in Tr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Indila

Eleftheria Eleftheriou

Dulce Maria

Jennifer Peña

Maite Perroni

Poli Genova

İrem Derici

Elena Ristevska

Edurne

Paola

Tags: Shy'm


Komente mbi këtë artist