Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli Edhe Më Fresh Për Albumin E Ri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15
[15-06-2015]
Këngëtarja Shyhrete Behluli së fundmi do të vijë për artdashësit e saj me një album.

Shyhretjak a përfunduar finalizimin e këngëve dhe së fundmi ka pozuar për kopertinën e albumit.

Pavarësisht viteve Shyhretja vazhdon të duket në top formë.

Albumi i saj më i ri do të dalë shumë shpejt në shitje nga produksioni Vizioni & Libonia.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 1