Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Shoqet” Nga Shyhrete Behluli, Remzije Osmani & Motrat Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[17-11-2015]
Bilbilat e Kosovës: Shyhrete Behluli, Remzije Osmani & Motrat Mustafa sapo kanë publikuar videoprojektin e tyre më të ri me titull "Shoqet".

Ndonëse shoqe mbahen edhe me këngëtaren tjetër të madhe Shkurte Fejzan, e cila nuk merr pjesë në këtë këngë edhe pse thuhet se ka raporte të mira me to.

"Shoqet" është një këngë e punuar nga Rrahman Kryeziu,e ndërsa tekstin e saj e ka shkruar Nexhmije Muhaxheri.

Videoklipi është punuar në prishtinë, nga produksioni EMF Creative.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Shyhrete Behluli, Remzie Osmani & Motrat Mustafa - Shoqet [Teksti dhe Klipi]

Komente 0