Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shyhrete Behluli Duet Me Gold Ag


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  19
[17-01-2016]
Mund të tungëllojë paksa çuditshëm por këngëtarja e muzikës popullore Shyhrete Behluli ka vendosur që muajin shkurt ta nisi me një bashkpunim shumë interesant.

Ajo e ka gati këngën e saj më të re e cila do të vi në bashkpunim me reperin e njohur nga Presheva, Gold AG.

Kënga do jetë e miksuar përmes dy zhanreve dhe do të trajtojë tematikën e nënës, ndaj dhe titulli i saj do të jetë: "Dashnia e Nanës”
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet