Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shyhretja Bëhet Vjehrrë, Nusja Quhet Learta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
[22-03-2015]
Këngëtarja e madhe e muzikës popullore, Shyhrete Behluli është bërë vjehrrë. Djali i saj Kushtrimi, është fejuar me një vajzë bukuroshe të quajtur Learta Jakupi. Gëzimi dhe hareja në familjen Salihu ka arritur kulmin, gjë e cila vërehet në këtë foto të bërë gjatë një manifestimi të organizuar enkas për fejesën e çiftit.
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

Dergoi: arsimdiber
Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet