Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Hajde Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  18

po vjen nusja
lis me rrema
spo e nxen dera
me hi mrena
spo e nxen dera
me hi mrena

hajde nuse
kamen nshkalle
e me nafak eee
me igballe
me nafakeeeeee
me igballeee

ref:
hajde nuse, moj dalldyshe
a i ke pruee vjehrrit kmishe
a i ke pruee vjehrrit kmisheeeee
hajde nuse, bukurie
a i ke prueee vjehrres dimieeeee
a i ke pruee vjehrres dimieeeee

ti kam pruee
i bajsh me shnetee
ma ka dhan djalin e veetttee
ma ka dhan djlain e veteeee
paq nafakoo vllau i jone
na e gzove shpijen toneee
na e gzoveeee shpijen toneee

Ky tekst u dërgua nga  astritPublikimi: 01/12/2008

33

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0


Shyhrete Behluli - Hajde Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Nuse".
3. Video është e këngës "Hajde Nuse", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.