Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shyhrete Behluli - Jeta Me Art
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Me Art".
3. Video është e këngës "Jeta Me Art", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shyhrete Behluli - Jeta Me Art Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"O Me Ty O Pa Ty"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+01:00kur me shihni se jam tuj kendu
e me gaz nfytyr qe kam mos mendoni ju o miqt e mi se qdo her e lumtur jam

kenga gazi lot qdo her, nuk e thon lumturin ato fshehin boten time vuajtjen aaaaa merzin

jam si ju e jam me ju e me brenga te pa fund shpeshher zemra esht tum qa e un e jam tu kendu

kenga, gazi lot qdo her nuk e thon lumturin ato fshehin boten time vuajtjen aaaaa merzin

sa e mir jeta me art,kete gjithkush do ta thot por ne jet me e mir esht jeta e remdomt

(2x) kenga gazi lot qdo her nuk e thon lumturin ato fshehin boten time,vuajtjen aaaaa merzin

vuajtjen aaaaa merzin


Ky tekst u dërgua nga *almire*
Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë