Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Le Te Flasin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Flasin Gojë Te liga Per mu e per Ty,
Po mundohen Shpirto Zemrat Me naj Thy,
Flasin Gojë Te liga nuk e thojn Te verteten,
Tu Ju mar me neve Nuk e shohin Veten,

Refrain :
Le te flasin, Le te flasin
Nga inati le te plasin
Kurr ne jetë Me thashetheme, ski me dal prej zemres teme

Mos i ngo qka thojn, Mos i beso Kujt Se me Fjalt e hallkut Zemrat Z'ban Vujt Sa shumë kishin Dasht, t'ishin ne vendin tonë Nga Lakmia Zemer Fjal te kqija Thojn.

Refrain :
Le te flasin, Le te flasin
Nga inati le te plasin
Kurr ne jetë Me thashetheme, ski me dal prej zemres teme


Ky tekst u dërgua nga Jehona

Shyhrete Behluli - Le Te Flasin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Te Flasin".
3. Video është e këngës "Le Te Flasin", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0