Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Mire Se Erdhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dil moj nane te dera
Tupanat po bin
Ne dasmen tone te madhe
Miqt e ri po vijn x2

Ref...
Mirseerdhet mirseerdhet
O ju miq te ri
Vajza juaj djali jone
Paçin lumturi

Hajde hyni ne valle
Bashke te vallzojme sot
Na shkoft muhabeti
O per jete e mot x2

Ref...
Mirseerdhet mirseerdhet
O ju miq te ri
Vajza juaj djali jone
Paçin lumturi

...

Ref...x3
Mirseerdhet mirseerdhet
O ju miq te ri
Vajza juaj djali jone
Paçin lumturi


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shyhrete Behluli - Mire Se Erdhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mire Se Erdhe".
3. Video është e këngës "Mire Se Erdhe", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0