Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Mos Me Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

a din sa her n'zemer me ke vra e ke dit ku jam e ske ardh mem pa a e din sa her me ke lan pa gjum kush ta ka mush mendjen mos me ardh te un

mos me harro mos me harro hajde foli zemres se vet e don x2.

a din sa her tfala kam dergu a ske dasht me ardh a nuk tkan trego a e din sa her me ke lan pa gjum kush ta ka mush mendjen mos te ardh te un

mos me harro mos me haro hajde foli zemres se vet e don x2.

mos me harro mos me haro hajde foli zemres se vet e don x2


Ky tekst u dërgua nga Luli

Shyhrete Behluli - Mos Me Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Harro".
3. Video është e këngës "Mos Me Harro", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0